Forum Komnata Hotaru Strona Główna Komnata Hotaru

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Offtopowo
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 14, 15, 16  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Komnata Hotaru Strona Główna -> Oh God, we're not gonna have to hug or anything, are we?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maleństwo
Słodka Nieuświadomiona

PostWysłany: Sro Wrz 10, 2008 8:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Padam na nos, ale choć szef dzisiaj miał ludzkie odruchy Confused oby tak dalej Wink

Nan napisał:
Swoją drogą ono jest dla nas podwójnie słuszne, zwłaszcza w trzecim sezonie - vivat wredna Nikki z OTH i nasza Nem! Nemusi w końcu dostała się robota

No właśnie słyszałam, że Claire Forlani gra w CSI NY, tylko nie wiedziałam w jakim sezonie. Mówisz Nan, że w III, a zdradzisz jeszcze w których odcinkach można zobaczyć naszą Nemuś? I chociaż z bronią - to tak do niej pasuje Wink

Hotaru napisał:
(...)ale co niektórzy to mnie rozwalają na łopatki....

To i tak nie jest źle Wink bo w mojej pracy prawie co druga osoba z tzw. dalszego otoczenia, tzn. ta z którą pracuję/mam styczność raz na jakiś czas.

GG nie oglądam, bo nie trawię głównej bohaterki, a z OTH aż tak źle Rolling Eyes dopiero ściągnęłam drugi odcinek i pewnie oglądnę w weekend, tak to jest jak się ma popołudnia Rolling Eyes

Nan napisał:
Lucas i Peyton. Mdliło mnie za każdym razem.

Tak dużo tego Rolling Eyes To nie wiem, czy oglądnę, choć jak już ściągnęłam...

Nan napisał:
W ogóle Peyton jest kretynką do kwadratu, co z niej za przyjaciółka?!

Według mnie nigdy nią nie potrafiła być, bo była/jest za bardzo skierowana na siebie i swoje żale do życia. Brooke przez te wszystkie sezony zmieniała się, dorastała, dojrzewała i otwierała się na ludzi wokół i to właśnie cenię w tej postaci, ona wydoroślała i zrozumiała wiele spraw...
Pępuszek

PostWysłany: Sro Wrz 10, 2008 11:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W czecim. Ale nie biega z bronią, bo jest patologiem. I tu pojawia się dla mnie straszliwy problem, bo mam już wizję Nem jako wariatki, niekoniecznie łagodnej... A pani doktor jest osobą o angielskim akcencie i raczej łagodnym usposobieniu. Poza tym mój umysł nie akceptuje jej serialowego imienia - Peyton - i uparcie wlepia Nem (no ciekawe czemu...). Co gorsza, przez nasze kochane forum i przez kochaną Kicię widząc Nem odruchowo nastawiam się na to, że za chwilę do pokoju wkroczy Dean i Mac go ochrzani, odgrywając rolę kapitana Santino, co nieco wybija mnie z rytmu śledzenia akcji i obstawiania mordercy.
Choć w sumie patolodzy są jeszcze bardziej rąbnięci niż policjanci... Zwłaszcza serialowy Sid jest pod tym względem genialny, a rzucanie monetą o to, kto będzie robił sekcję - niezłe. Co najlepsze w tym wszystkim to że w prawdziwym życiu patolodzy też są dziwni - moja kuzynka jest patologiem i doskonale pasuje do profilu szalonego patologa...
Odcinki - na razie dojechałam z sezonem trzecim do siódmego odcinka, a Nemuś pojawia nam się w 301, 302, zdaje się, że również 303, aczkolwiek niekoniecznie, oraz póki co w 307.
I prawdę mówiąc wygląda o nieeeebo lepiej niż za czasów Joe Blacka czy filmów z Ryanem.
Słodka Nieuświadomiona

PostWysłany: Czw Wrz 11, 2008 8:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda, że nie biega z bronią, choć oglądając te odcinki będę miała zapewne takie same wizje i skojarzenia co Ty Laughing Co do serialowego imienia Shocked czy to jakieś fatum, wszędzie ta Peyton. Będę dostawała niestrawności za każdym razem, jak ktoś ją zawoła po imieniu Rolling Eyes muszę wtedy powtarzać sobie w myśli 'Nem' (jak mantrę), by nie oglądać z niesmakiem Wink

A co do patologów, to nie mam takowych w najbliższym otoczeniu, ale już swoje słyszałam Wink Nan, a ta Twoja wizja...
Nan napisał:
I tu pojawia się dla mnie straszliwy problem, bo mam już wizję Nem jako wariatki, niekoniecznie łagodnej...

Może byś tak jakieś nowe opowiadanko napisała, cooo Wink
Pępuszek

PostWysłany: Czw Wrz 11, 2008 10:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na szczęście nie zwracają się do niej cały czas po imieniu, poza tym nie jest to jakaś specjalnie ważna postać jak, dajmy na to, Stella. Da się przeżyć - zwłaszcza, że ja poszłam na łatwiznę i mam odcinki z polskim lektorem, w ramach odpoczynku od napisów i rozumienia oryginału (co zresztą przy tej ilości dziwacznych terminów jest również dodatkowym plusem na rzecz lektora...). A zasadniczo w polskich tłumaczeniach imion unikają.

A dlczegóż bym miała pisać opowiadanie...? Shocked
Słodka Nieuświadomiona

PostWysłany: Czw Wrz 11, 2008 8:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmm, czyli mam pójść na łatwiznę i ściągać z lektorem, ale to są odcinki z AXN, a tam jest tłumaczenie pożal się Boże (jak oglądałam GA, to mną trzęsło).

Nan napisał:
A dlczegóż bym miała pisać opowiadanie...? Shocked

Bo Nan, którą znam pisze/pisała opowiadania Wink ale tak na poważnie, to szkoda, że ostatnio nic nie piszesz. Stęskniłam się za Twoim stylem i zaskakującymi pomysłami - napiszesz w najbliższej (lub trochę dalszej) przyszłości coś?
Pępuszek

PostWysłany: Czw Wrz 11, 2008 9:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Owszem, z AXNu - ale mnie nie przeszkadza, zacznę się znowu bawić w oryginalne jak będzie piąty sezon.

Póki co donoszę, że w odcinku 311 również jest nasza Nemuś. I jak na ogół lubię Maca (bez przesady, jednakowoż, za dużo ma indoktrynizujących gadek i jest zbyt sztywny), tak w tym odcinku chciałam go trzasnąć w tą głupią japę za Nemuś. (Od razu widać, że to nie Nem, Nem by go rzeczywiście trzasnęła, albo zrobiła awanturę, albo zadziałałaby tak, że Mac by zwiewał, gdzie pieprz rośnie, a nie tak łagodnie...). Swoją drogą to jakiś dziwny ten odcinek, od trzeciej minuty wiedziałam kto popełnił zbrodnię, dlaczego, w jaki sposób Shocked A ponieważ na ogół są po dwie zbrodnie na raz, drugą też udało mi się rozwiązać po drugim śladzie Shocked Chyba potrzebuję jakiegoś wyjątkowo skomplikowanego kryminału do czytania, bo jakoś wszystkie tajemnice wydają się być dziwnie proste. Albo poszukam pracy w policji... Laughing

Cytat:
napiszesz w najbliższej (lub trochę dalszej) przyszłości coś?

Tak, licencjat plus dwie prace roczne (ale mam problem, bo wymyśliłam sobie dziewiętnaście tematów i nie mogę się teraz zdecydować). A poza tym to nie wiem.

(Ale za to odkryłam, co trzeba zmienić z CSI żeby to był mój ulubiony serial - wyrzucić ciapę-Lindsay - albo usunąć ją gdzieś na bok - i dać Danny'emu Kelly jako nowego detektywa. Poradziłby sobie z nią. )
Navy Swallow

PostWysłany: Pią Wrz 12, 2008 2:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oglądnęłam 2 odcinek nowego sezonu OTH i muszę powiedzieć, że Payton to IDIOTKA!! Zgadzam się z Nan, tak po prostu uwierzyła, że Brooke spadła ze schodów. CrazyCarrie mnie wkurza, jak zresztą Dan. Lucas nawet mnie tak nie denerwował. Chyba przez to skakanie w samych bokserkach. Cóż mogę powiedzieć, ciałko ma niezłe Twisted Evil Haley i NAthan i te ich gadki - boskie. Jammy - mój ulubiony dzieciak w serialach. Q - tragedia. Przegapiłam sam koniec odcinka więc koleżanka mnie wtajemniczyła. Czy ich powaliło?? To po co zaczęłam go lubić?

Co to Gossip Girl - dalej oglądałam jedynie pierwsze cztery odcinki pierwszego sezonu, ale i tak już uwielbiam. I muszę przyznać, że Chuck jest co najmniej interesujący. Nie pod względem ciachowatym, ale pod względem diabelskiego umysłu. I Blaire jest świetna. Zwłaszcza z tym lordem Twisted Evil Nate ma zajebiste niebieskie oczka. Aż można się zatopić. A Dan ma świetną klatę. Cóż mam zrobić...

A ogląda ktoś BONES? Polecam, na prawdę polecam wszystkim. Doskonała mieszanka kryminalności, humoru, romansu, no i David Boreanaz jako Booth, mniammm...

I wracając do SN (w końcu taki dział, trzeba troszkę o nich napomknąć) - siedzę właśnie i oglądam powtórkę ostatniego odcinka 3 serii. I zaczyna się wprowadzeniem z "Carry on my wayward son" i od razu przypomina mi się video Maleństwa. Cudne było, do tej pory uważam, że jedno z najlepszych jakie widziałam. I poza tym, to tak mi aż się dziwnie zrobiło. Normalnie się podekscytowałam. Jeszcze tylko tydzień. Już się doczekać nie mogę.Bo jak tak Deana oglądam, to mi się przypomina dlaczego kocham ten serial. I dlaczego uważam Jensexa za cudo natury Wink

o, i ps. Shirri będzie w nowym sezonie ER, a Brandon zagrał w "Samurai Girl" (nie jakieś niesamowite dzieło, ale dobrze oglądało się "Michaela Wink )

PS2. Wiem, nie chcecie SN 4 sezonu, ale rzuciło mi sie w oczy zdjęcie. Nie czytam spojlerów więc nie mam pojęcia, co o tym myśleć. Zaznaczam, że to SPOJLER w pewnym sensie: KLIK

A to nowa twarz w serialu, o której pisałam jakiś czas temu KLIK Z tego co czytałam, to będzie to prawdziwa Liz, tylko z inną buźką. Miejmy nadzieję, że nie wyLizowana. I pomyśleć, że ona zastępuje Rubby...
Nieśmiały Leniwiec

PostWysłany: Pią Wrz 12, 2008 8:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Crying or Very sad A nadal nie mam satelity, żeby chociaż trzeci sezon sobie obejrzeć Crying or Very sad A na Youtube nie ma odcinków Crying or Very sad A buuuu!

Co do babki za zdjęcia to Shiri jest ładniejsza Razz

Rzym... Oczywiście, że byłam zachwycona faktem iż wrzucili serial na tapetę! Ale przez tę cholerną nogę nie dane było mi obejrzeć 1 odcinka Rolling Eyes I teraz nie będę wiedziała o co chodzi Evil or Very Mad

OHT też nie moge se oglądnać... Jak większość świetnych seriali na czasie Sad
Pępuszek

PostWysłany: Pią Wrz 12, 2008 8:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Matko kochana, kogo oni tam znowu wciskają? Zmieniłam jednak zdanie - obejrzę SN, ale tylko te odcinki z Julianem McMahonem, o ile będzie w tym grał (tak jakoś mi się zrozumiało, że dostał angaż). Dla niego obejrzę. Poza tym musze ich pochwalić za bardzo ładny tytuł jednego z przyszłych odcinków - "Are you there God? It's Me, Dean Winchester" Dłuższego już wymyślić nie można, ale mi się podoba.

Rzym - ach, mój Rzym, dzisiaj nowy odcinek i nowa ikonka, już mam upatrzoną, z Atią Laughing
Wiele nie straciłaś. To znaczy nie zapoznałaś się z głównymi bohaterami, ale poza tym nadrobisz bez problemu. Jak chcesz mogę ci napisać streszczenie, jak bardzo będziesz chciała wczuć się w klimat Laughing

Nawiasem mówiąc, w dalszym ciągu podobają mi się powiązania między serialami. Okazuje się, że bezpośrednim przełożonym Flacka w CSI jest nie kto inny, jak jeden z lekarzy ubiegających się o pracę u House'a - i to akurat jeden z tych, co to wytrwali do połowy sezonu, więc nieźle.
Poza tym chyba zacznę oglądać w miarę regularnie GA, bo nowym lekarzem będzie Kevin McKidd - którego dziś zamierzam pooglądać jako Lucjusza Vorenusa Very Happy

PS: A OTH nie żałuj - jest do bani.

EDIT:

Ach, jak ja kocham ten serial!!! (O Rzymie mowa, rzecz jasna). Oto jest powód, dla którego wylądowałam tu, gdzie wylądowałam - tylko i wyłącznie. Dean miał Impalę jako najdłuższy związek w życiu, ja - Cezara Laughing
Wiecie, co mi się zawsze marzy, odkąd obejrzałam ten odcinek po raz pierwszy? Bycie tym chłopcem nad Rubikonem. Chryste, wszystkie skarby Arabii bym za to dała!
*poszła pławić się w szzęściu*
Słodka Nieuświadomiona

PostWysłany: Pią Wrz 12, 2008 9:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak (czytać jeśli) oglądnę 2 odcinek OTH, to się wypowiem (czytać nawściekam).

Co do SN, to naprawdę mnie zaskoczyłaś Aggie, nie podejrzewałam, że ktoś jeszcze pamięta moje video na podsumowanie II serii - miło Wink Ja też nie mogę się już doczekać 1 odcinka, choć ta istotka na zamieszczonym przez Ciebie zdjęciu nie wzbudziła mojej sympatii. Wolałam Rubby - a podobno usunęli (mają usunąć) jej postać ze względu na oszczędności budżetowe, a tu kolejną wprowadzają. Z Twoich tzw. spolierów (zdjęć) wynika, że Sam jakiś czas jednak będzie bez Deana Rolling Eyes Zastanawia mnie, kto to będzie, ten który wrócił z piekła, tzn. jaki będzie ten Dean - jeszcze bardziej "gorący" Wink

Athaya, już raz Ci mówiłam, poszukaj sobie w necie stronki peb'a z serialami, a najlepiej RapidShare i z stamtąd ściągniesz SN i inne seriale.

Julian McMahon Rolling Eyes kurcze Nan, nie kojarzę go, a ten tytuł mnie też urzekł...ciekawe Dean, który tyle razy zaprzeczał...

W GA ma być nowy lekarz, no no, szkoda, że nie lekarka, George miałby co znowu poderwać, bo została mu chyba jeszcze tylko Lexie Laughing
Pępuszek

PostWysłany: Pią Wrz 12, 2008 9:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyczytałaś czy wykrakałaś to o Lexie...?

Ale co do nowego lekarza to cieszem siem ogromniem. Vorenus w lekarskim kitlu, niezłe odrodzenie po... eee... "Po twoim ojcu", jako się zwie ostatni odcinek Rzymu Laughing
Słodka Nieuświadomiona

PostWysłany: Pią Wrz 12, 2008 10:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wyczytałam, raczej to drugie...to po prostu moje wnioski po wnikliwych obserwacjach Laughing Oni naprawdę już nie wiedzą czasami co wymyśleć, by było oryginalnie, tak np. wtedy, gdy zrobili parę z George'a i Izzie, przecież oni w ogóle do siebie nie pasowali, przyjaciółmi są/byli świetnymi, ale nic poza tym, po prostu chwila uniesienia i zapomnienia, czyli sposób, jak zniszczyć dobrą przyjaźń...

Lexie Rolling Eyes pasuje jakoś tak bardziej, aaa i przepraszam, pomyliłam się, pozostała jeszcze Christina, ale tutaj na pewno do niczego nie dojdzie, chyba, że po/na końcu świata Laughing Swoją drogą ciekawe, czy Preston wróci Rolling Eyes

No i mamy znowu odrobinę offtopu Wink
Navy Swallow

PostWysłany: Sob Wrz 13, 2008 3:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maleństwo opczywiście, żze pamiętam. I chyba na starym laptopie jeszcze je nawet mam zachowane. Muszę sprawdzić. Naprawdę było to super video.

GA - Nowy lekarz podobno ma być dla Christiny...wychodzi,. że Preston wróci, ale tylko żeby namieszać (gdzieś chyba wyczytałam). Kallie zmieniła orientację (po Georgu się nie dziwię Twisted Evil ). A poza tym to w pierwszym odcinku serii ma być Danny .

Z tego wszystkiego to Rzym sobie pożyczam z wypożyczalni. Jak tak zachwalacie. Tylko ja nie wiem co zrobie jak na dwa miesiące na unitarke pojadę. Chyba umrę z tęsknoty za moimi menami serialowymi (w nocy będę za Deanem płakusiać Wink )

A w SN Dean ma być od samiutkiego początku, tak słyszałam. Ale ja się drugiego odcinka serii nie mogę doczekać. Co oni wykąbinowali, że NIkki Aycox wróciła???
Pępuszek

PostWysłany: Sob Wrz 13, 2008 10:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Preston wraca do GA? Phe, ja tam jestem za nowym lekarzem. To co, że jeszcze go nie widziałam w nowym odcinku, ale i tak za nim jestem (no bo Vorenus...). Ta, Callie i Erica. Prawdę mówiąc nie mam na ich temat zdania, za Callie nigdy nie przepadałam, a ponieważ ostatni sezon oglądałam bardzo wyrywkowo, to nawet nie wiem, czy lubię Erykę czy nie (i tak nie mają szans pobić Kevina i Scotty'ego z Braci i Sióstr, o!). A sprowadzanie Danny'ego zaczyna się robić nudne. Na litość boską, czy to jest jakiś naczelny duch Seattle Grace czy jak? Ale bardzo ciekawi mnie idea romansu Marka (tylko błagam, bez żadnej Callie!!!). Nie bardzo tylko wiem z kim miałby romansować...

A do SN wraca nie tylko Meg, ale i agent Henricksen. Muszę przyznać, że ten odcinek chyba sobie zafunduję, bo zapowiada się ciekawie i sam pomysł też mi się podoba (aczkolwiek podobny odcinek był chyba niegdyś w Charmed, coś mi tak chodzi po głowie, choć to nic dziwnego, bo przy tej ilości odcinków Charmed odpracowały niemal wszystko).

Rzym wypożycz (powinni mi płacić za tą ciągłą reklamę...). Dobry Rzym. Dobry.
Słodka Nieuświadomiona

PostWysłany: Sob Wrz 13, 2008 11:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To, że Callie ma zamiar zmienić orientację było już widać, tylko nie podejrzewałam, że wybierze taki obiekt zainteresowań...Ericę. A co do George'a, to nawet go lubię, choć po tym co namieszał Laughing ...cieszę się jednak, że dostał drugą szansę, by zostać rezydentem. Uważam, że mu się należy. Mówisz, że Preston ma namieszać - czyżby kolejny wyśmienity (zawodowo) kochanek Christiny w akcji Laughing A jeśli chodzi o Danny'ego - się cieszę i ...
Nan napisał:
Na litość boską, czy to jest jakiś naczelny duch Seattle Grace czy jak?

czemu by nie Laughing

Aggie napisał:
(...)że NIkki Aycox wróciła???

Shocked Przecież jej ciało uległo zniszczeniu - no chyba, że powróciła jako bezcielesny demon, lub spotkała Deana tam na dole pod taką postacią Rolling Eyes No a Henricksen, ale jego lubiłam, niech wraca.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Komnata Hotaru Strona Główna -> Oh God, we're not gonna have to hug or anything, are we? Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 14, 15, 16  Następny
Strona 2 z 16

Skocz do: