Forum Komnata Hotaru Strona Główna Komnata Hotaru

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Offtopowo
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Komnata Hotaru Strona Główna -> Oh God, we're not gonna have to hug or anything, are we?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nan
Pępuszek

PostWysłany: Sro Maj 02, 2012 8:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A i owszem, dobry był cliffhanger! Osoba prezydenta co prawda mnie nie przekonuje, mam wrażenie, jakby on zaraz na miejscu miał zasnąć i paść Laughing Nie pasuje mi do Olivii - która, BTW, jest boska - w przeciwieństwie do pana prokuratora. W końcu kto mówi, że mają być przyjaciółmi? Wink Ale podoooooba mi się, choć fanką seriali prawniczych nie jestem (wolę te bardziej dosłowne, z trupami i chorobami, względnie samolotami Wink )

A propos trupów - ktoś tu Castela ogląda? Twierdzę, że scenarzyści powinni dostać Nobla, a co!
Socjopatycznie beztroska

PostWysłany: Czw Maj 03, 2012 2:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja! ja oglądam Castle! ale jeszcze tego zombie nie widziałam, nie było czasu jakoś.

Wielbię ten serial, bo nie dość, że główne wątki boskie, pierwszoplanowa para wyborna, to drugoplanowe postacie są takie miooooodzio! Nie wiem sama, czy bardziej ubóstwiam Ryana, czy matkę Ricka, czy Javiego, a nawet córeczka bywa niezła. I byłe żony też Laughing
Pępuszek

PostWysłany: Pią Maj 04, 2012 1:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ej, no, Scandal coraz lepszy! Męska obsada dobrana genialnie, nie mogę się zdecydować, który z nich mi się bardziej podoba, ale Huck jest z lekka przerażający Wink Właściwie to nie z lekka... nie spodziewałabym się takiego bohatera po Shondzie. Zaczynam lubić prezydenta. Rozmowa z agentami Secret Service o nieautoryzowanym wyjściu poza Biały Dom rządzi! Laughing I w kwestii obsady - świetnie dobierają gości. Czy mnie oczy mylą, czy mężem pani pilot w najnowszym odcinku jest Żółtooki Demon? Albo jego brat, bo taki podobny...
Katastrofa samolotu z polityką na pokładzie? Seriously? Chyba ktoś się naczytał nagłówków gazet sprzed roku!
Nieśmiały Leniwiec

PostWysłany: Nie Maj 06, 2012 12:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ej kto mi przypomni jak znaleźć zaznaczenie fotki w fotoszopie? Bo przeinstalowałam system i mam tylko świeżą 7 na stanie Confused Masakra bo zapomniałam już jak się to robi i mam pomysł na arta! HELP!

Ja oglądam okazjonalnie Pamiętniki wampirów (jestem pod wrażeniem ostatniego odcinka!) No i oczywiście drugi raz obejżałam sobie "The moon embracing the sun" Więc jakby to powiedzieć z amerykańskimi seriali jestem nie na czasie i nie chce mi się nadrabiać Wink hehe
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Aggie
Navy Swallow

PostWysłany: Pią Maj 11, 2012 5:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

And Hulk...Smash!

The Avengers - jeden z najlepszych filmow jakie widzialam. Na 100% najlepszy film zrobiony na podstawie komiksu. Polecam Smile
Pępuszek

PostWysłany: Pią Maj 11, 2012 8:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obejrzałam finał Skandalu i - hoooooly crap! Dobra - nie było cliffhangeru, co, jak na Shondę, jest niebywałe. Ale na litość boską, TAKIEGO zakończenia się nie spodziewałam...! Confused
Navy Swallow

PostWysłany: Sob Maj 12, 2012 3:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To byl juz final???? no chyba by ich kaczka kopla!!! Za malo, zdecydowanie za malo tego. Ale przyznam, bylo bosko.

Final TVD byl rowniez boski. Siedzialam i tylko jedno w glowie mi chodzilo: "NIE-KURNA-MOZLIWE!!!" I czekaj tu czlowieku do pazdziernika.

Za to The Secret Circle skancelowali. Chwala Bogu! Owszem ogladalam, ale na sile, i dlatego, ze nic innego nie mialam do roboty. I nawet final mnie na kolana nie powalil. Bylo plytka, i przewidywalnie, i Cassie to mnie do wymiotow doprowadzala, jak zreszta i reszta postaci. Nawet Faye i Jake zrobili sie denni.

Za to ogladam teraz Hart of Dixie i strasznie mi sie podoba. Ja chce mieszkac w takim miasteczku.
Nieśmiały Leniwiec

PostWysłany: Nie Maj 13, 2012 4:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TVD Confused I gdzie ten październik gdzie go potrzeba!

The moon embraces sun - jako ciekawostka serial koreański do którego lubię wracać. To opowieść zza murów pałacu z czasów dynastii Joseon. Królowa matka spiskująca z ministrem najwyższej rangi, która wykorzysta każdą nadarzającą okazję by tradycja zakorzeniona gdzieś głęboko w jej spaczonym mózgu dopełniła się także i teraz. Trójkącik. Zachcianka księżniczki przyczyna tragedii, ale też i szczęśliwe zakończenie. No i oczywiście boski w swej roli eunuch Hyeon Song! Laughing Odcinków 20.

Miłego odbioru jak się ktoś zdecyduje Wink
Powrót do góry
Nan
Pępuszek

PostWysłany: Nie Maj 13, 2012 6:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aggie, a nie, czekaj, jeszcze jeden odcinek w przyszłym tygodniu Laughing Wiedziałam, że coś ich mało miało być, i nawet tak mi średnio pasował ten odcinek na finał, bo jak na Shondę zakończyć bez wielkiego BANG to nieprawdopodobieństwo Laughing
A Guideon był, swoją drogą, taki fajny...

Athaya, kto wie, może się i zdecyduję, choć wolę raczej południowoazjatyckie wytwory, głównie indyjskie, w dodatku raczej filmowe, bo telewizyjnych się zwyczajnie boję Wink
Nieśmiały Leniwiec

PostWysłany: Nie Maj 13, 2012 7:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nan napisał:
Athaya, kto wie, może się i zdecyduję, choć wolę raczej południowoazjatyckie wytwory, głównie indyjskie, w dodatku raczej filmowe, bo telewizyjnych się zwyczajnie boję Wink

Kwestia przyzwyczajenia zupełnie jak ja z przed paru lat. Azjaci fajnie grają twarzą i to dlatego. Po za tym znajdzie się gro przystojniaków więc jest dodatkowo na co popatrzeć Wink Podobają mi się ich stroje i zawsze mi się marzyło mi się założyć hangbok czyli damską sukienkę hehe Ja też lubię indyjskie filmy, ale ostatnio mam niebywały ciąg na Koreę.
Powrót do góry
Aggie
Navy Swallow

PostWysłany: Sob Maj 19, 2012 2:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Seriously? Seriously!?!?
To moja reakcja na zakonczenie Skandalu. Zeby ich kaczka kopla!! Jak mozna tak urwac? Ja chce juz wiedziec kim ona jest. IOlivia i Prezydent... Mad

Greysow tez nie moglam odzalowac. Zabic taka osobe i to w takim momencie... Ja ta osobe lubialam!

I final Once Upon A Time tez byl fajny, taki slodki i diaboliczny zarazem.

Ogolnie jestem zadowolona z finalow w tym roku, dobre opady szczeny i cliffhengersy.

Gdybym nie jechala na kolejna ture na morzu to byloby mi nudno. Ale juz w tym tygodniu wyplywamy, wiec mnie znow kilka miesiecy nie uznaczycie na Komnacie.
Pępuszek

PostWysłany: Nie Maj 20, 2012 4:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Gdybym nie jechala na kolejna ture na morzu to byloby mi nudno. Ale juz w tym tygodniu wyplywamy, wiec mnie znow kilka miesiecy nie uznaczycie na Komnacie.

Gotta save the world Wink

A co do finałów - faktycznie, w tym roku jest nieźle.
Po pierwsze - One Tree Hill. Pomijając całkowitą kretyńskość tego sezonu (seriously, porwanie?! I amnezja własnego dziecka?!!! BTW, dzieciak był uroczy...), finał był niezły, choć i tak nieodmiennie jestem zdania, że powinni cały serial zakończyć w momencie, kiedy Lucas i Peyton odjeżdżają w siną dal, kilka sezonów temu. Przy Glee doszłam do wniosku, że ostatni wyemitowany odcinek byłby idealnym finałem całego serialu i zupełnie nie rozumiem po co chcą to psuć kolejnym odcinkiem "finałem" i kolejną serią.
Poza tym finał TBBT był zabawny, HIMYM mógł być, Castle jest w ogóle poza rankingiem.
Greysy mnie wkurzyły - no na litość boską...! Ile można?! Z katastrof zostaje im jeszcze trzęsienie ziemi, huragan, wybuch wulkanu i uderzenie asteroidy w szpital Seattle Grace Mercy Death! Hello, w Smoleńsku mieli jedną brzozę i dupa została z samolotu i pasażerów, a ci mieli cały las drzew i nic, wszyscy przeżyli! Poza tym nie podobało mi się na całej linii. Nie kupuję tego i nawet April nie uratowała odcinka ("See, we had this duck on the farm..." "A steak?" "... we had this cow on the farm..." ).
I w końcu Skandal. Sądziłam, że Huck zabił Charlie'go. Prezydenta w końcu polubiłam, już nie uważam, że jest śnięta ryba. I chyba nawet mniej mnie teraz Quinn interesuje jak Cyrus. Really?! Przyznam, że rzadko kiedy trafia się tak idealnie dobrany i dopasowany tytuł serialu, co odcinek, to większy skandal! Wink
Och, i to oficjalne - z całego serialu jestem największą fanką pana Prokuratora Laughing
Socjopatycznie beztroska

PostWysłany: Czw Maj 31, 2012 8:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Revenge! Twisted Evil

odkryłam dzisiaj ten serial, a że akurat jakoś tak jestem na fali zemsty i mściwości (patrz Dizzy Frenzy), postanowiłam obejrzeć. Miodzio! Przynajmniej 3 pierwsze odcinki, tyle dopiero zdążyłam opowiedzieć. Podstępy, tajemnice, odwet. Wredny soczysty, rujnujący życie innych odwet. Akcja naprawdę szybka, bez przesadnie rozmemłanych historii. Główna bohaterka jest w zasadzie czarnym charakterem, co już jest dla mnie na plus. Ale wisienką jest chyba oczywista wiedźma, "królowa" Victoria. Bardzo lubię Madeleine Stowe, a w tej kreacji jest taka cudownie sukowata Smile kilka drugoplanowych postaci też zapowiada się ciekawie.

No i jeden kompletny zonk, że szczęka mi opadła - KYLE VALENTI! znaczy, Jack jakiś tam, no ale dla mnie to już zawsze będzie Kyle V. Nie dość, że chyba gra znaczącą rolę, to... o zgrozo, ja to naprawdę piszę, wygląda dość apetycznie... seriously.

Nan, "Revenge" zdecydowanie w Twoich klimatach Wink polecam. Liczę na więcej ostrych zemst i trupów.
Khotecek
Khotecek

PostWysłany: Sob Cze 02, 2012 12:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dopiero teraz odkryłaś Revenge? A ja chyba właśnie przez Kyle V zaczełąm to oglądać.
Po oglądnięciu całego sezonu zadaje sobie tylko pytanie po co wprowadzać nastolatków do dorosłych dramatów. Chyba prawie zawsze to najbardziej przewidywalne i po prostu najnudniejsze sceny.
Dlatego wolę gdy dziecko pojawia się juz w trakcie serialu, a nie odrazu w nim jest bo, a nuż serial przetrwa parę sezonów i stanie się najbardziej wkurzającą postacią tylko dlatego, że jest nastolatką i się zachowuje jak one. Pierwszy z brzegu przykład to Rachel Green.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Aggie
Navy Swallow

PostWysłany: Sob Wrz 29, 2012 2:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Okay, kto widzial pierwszy odcinek drugiego sezonu "Skandalu"? Ja nie moge
Confused
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Komnata Hotaru Strona Główna -> Oh God, we're not gonna have to hug or anything, are we? Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Następny
Strona 14 z 16

Skocz do: