Forum Komnata Hotaru Strona Główna Komnata Hotaru

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Offtopowo
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Komnata Hotaru Strona Główna -> Oh God, we're not gonna have to hug or anything, are we?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nan
Pępuszek

PostWysłany: Nie Wrz 30, 2012 11:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widziałam. I powiem tak - nic się nie zmieniło, Skandal to Skandal Wink Nie ma już jednego bohatera, ale to żaden spoiler, bo nic się z tym nie wiąże, żadna głębsza sprawa. Historia Quinn robi się coraz bardziej intrygująca. Sądziłam, że Millie posłuży się jakimś wybiegiem czy czymś w swoim szalonym pomyśle na dziecko, ale nie Wink no chyba, że to nie jest dziecko Fitza... Laughing Liv jak zawsze wszystko wie i wszystkich zna. W dalszym ciągu moim faworytem jest Pan Prokurator. Ma być go podobno więcej, bo dołączył do stałej obsady. (Yay!)

Więc polecam Wink
Socjopatycznie beztroska

PostWysłany: Wto Paź 02, 2012 8:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziś wracam do Wrocka z weekendowego wyjazdu i czeka mnie nadrobienie wszystkich premier: Skandal, Once upon a time, 666PA, Revenge. Chyba jakiś wieczór filmowy będę miała Laughing

Co do Skandalu - prokurator, yay! Szczerze, wolę go od Olivii. I mam nadzieję, że nie zrobią między nimi żadnego romansu. Nołłł! Ale moją drugą faworytką, co chyba nie dziwi mnie samej, jest... tadadadam, Abby! Twisted Evil i nawet szkoda, że pewnej osoby zabraknie w 2 sezonie, bo tylko czekałam aż zneurotyzowana cyniczka naszprycuje go czymś i zgwałci Laughing
Navy Swallow

PostWysłany: Wto Gru 25, 2012 7:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze:

PACHNACEJ LASEM CHOINKI
NA STOLE WODKI I SZYNKI
WESOLYCH KOLEDNIKOW
PODARKOW BEZ LIKU
SEKSU NA SNIEGU
MNIEJ ZYCIA W BUIEGU
DUZEGO BALWANA
I ZABAWY DO RANA!!!

A po drugie: kto nie ma jeszcze zastepstwa po zakonczeniu Twilight, polecam:

The Mortal Instruments. City of Bones

Ja sie juz dlugo w tym zaczytuje, bo ksiazek jest juz 5 w serii, 6-ta w trakcie pisania, i dodatkowo jest jeszcze spin-off (3 ksiazki). A i trailerek na film mi sie podoba.
Pępuszek

PostWysłany: Sob Mar 30, 2013 4:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Offtopowo, nie offtopowo, whatever.

Nie wiem, czy kojarzycie w blogosferze Kobietę-Ślimaka albo Chatę Wuja Freda. Autorka, rzeczona Kobieta-Ślimak, zamieściła obrazek bohaterki swojego dawnego komiksu. I jeśli ktoś wziąłby się za rysowanie przygód Winchesterów (oczywiście - w naszej wersji, a nie w wersji tego kogoś, kto zastąpił Kripkersa!), to wizerunek Kelly moim zdaniem gotowy. Żeby jej nie podpisała, to bym nie zareagowała, ale jak już podpisała, no to niestety, ale to imię jest już w mojej głowie nierozłącznie związane z naszą bohaterką...

Socjopatycznie beztroska

PostWysłany: Czw Kwi 04, 2013 1:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za mało psychopatycznego mózgożernego błysku w oczach Twisted Evil
Nieśmiały Leniwiec

PostWysłany: Czw Kwi 04, 2013 9:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tu widzę słodkie dziewczę (nieświadome czekających ja przygód) rodem z pierwszego rozdziału mangi Laughing Razz
Pępuszek

PostWysłany: Pią Kwi 05, 2013 7:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No fakt, trochę zbyt normalna Laughing taka by mogła być, jakby ją przymknęła policja za łamanie przepisów. Że jest Wagą i uwielbia chodzić po łące o świcie Razz

(z innej beczki - przyznać się, któraś dawała lekcje pisania Shondzie? Bo oglądając Scandal dochodzę do wniosku, że poziom zaplątania idealnie wpasowuje się w tutejsze klimaty, a jak wiemy w Ameryce lubią papugować nasze lokalne pomysły, więc...)
Socjopatycznie beztroska

PostWysłany: Pon Kwi 08, 2013 2:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiedziałabym, że to moje skradzione pomysły, ale szczerze powiedziawszy, jak na mnie to za mało trupów padło Rolling Eyes
Pępuszek

PostWysłany: Sro Kwi 24, 2013 9:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I have gifts! A właściwie tylko jednego gifta.

Znajoma w ramach rozrywki w wolnych chwilach pastwi się nad wypocinami autorów różnej maści. Ot, takie hobby ma, zamiast znaczków, niektórzy tak podobno wolą. Przy wydatnej pomocy Winchesterów, jako zapalona fanka okrasza ich buźkami większość swoich wypowiedzi. Ale szczególnie polecam TO. Wiecie, że wampirze klimaty mi nie leżą. Ale to jest tak abstrakcyjne, że bardziej się już chyba nie da... Miny Winchesterów służą za komentarz zarówno recenzentek, jak i mój.

Enjoy!
Navy Swallow

PostWysłany: Sob Lip 06, 2013 11:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktora widziala zapowiedzi do nowych serial m.in. Star Crossed? No to ogladac mi tu prosze. Bo ten nowy serialik to spokojnie moglby robic za kontynuacje Roswell. Ja jestem ciekawa. Ten mi sie spodobal oraz The 100. No i moze The Tomorrow People (w tym to nasz ukochany Lucyferek dostal role Smile )
Socjopatycznie beztroska

PostWysłany: Pią Lip 12, 2013 10:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o nowości, które mają się pojawić w jesiennej ramówce, to ja zdecydowanie czekam na Draculę z Rhys-Myersem. Być może również na Sleepy Hollow.

Star-crossed mnie nie nęci, moje lata nastoletniego sentymentu do Roswell minęły i raczej nie przeniosą się na inną formę kosmitów. A już na pewno nie w obrębie nastolatków - od dłuższego czasu (wydaje mi się, że z winy VD) mam powyżej uszu nastoletnich, idiotycznych dramatów.
Socjopatycznie beztroska

PostWysłany: Pią Lip 12, 2013 10:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o nowości, które mają się pojawić w jesiennej ramówce, to ja zdecydowanie czekam na Draculę z Rhys-Myersem. Być może również na Sleepy Hollow.

Star-crossed mnie nie nęci, moje lata nastoletniego sentymentu do Roswell minęły i raczej nie przeniosą się na inną formę kosmitów. A już na pewno nie w obrębie nastolatków - od dłuższego czasu (wydaje mi się, że z winy VD) mam powyżej uszu nastoletnich, idiotycznych dramatów.
Żarłak Na Głodzie

PostWysłany: Pią Lip 12, 2013 1:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grzywa normalnie jak u Maksia na tych promocyjnych zdjęciach Laughing Za to dziewczyna przypomina mi główną z Hart of Dixie, które namiętnie uwielbia moja siostra Laughing

Ale mimo tematu, który możnaby rozwinąć w mocno krwawy i dramatyczny, skończy się pewnie na typowym serialu dla nastolatków ;/

Troszkę sentymentu gdzieś tam tkwi, głównie do emocji jakie Roswell niegdyś wywoływało.
Aggie
Navy Swallow

PostWysłany: Pią Lis 15, 2013 4:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do Draculi sie nie przekonalam. Zaczelam pierwszy odcinek ogladac ale mnie znudzil. I jakos nie cierpie Rhys-Meyersa z wasami... tak pedofilicznie Shocked Za to wlasnie drugi odcinek Sleep Hallow widzialam i calkiem, calkiem. Moze sie skusze. A z kolei The Originals to pokochalam. Ale to glownie za sprawa Elijah. Powiem szczerze, nowe VD mnie troche denerwuje, takie przesciganie sie z dramatami. Ale na Originalsow czekam z niecierpliwoscia Twisted Evil
Pępuszek

PostWysłany: Sob Lis 16, 2013 10:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałam, naprawdę chciałam wkręcić się w Drakulę, podobnie jak ty, Aggie. Ale podobnie jak tobie i mnie się nie udało. Jakoś nie chciało mi się nawet drugiego odcinka oglądać i nawet ogromna sympatia do Jonathana mi nie pomogła... A szkoda.

Usiłowałam obejrzeć Reign (no dobra, głównie dla Megan Follows, co by zobaczyć Anię z Zielonego Wzgórza po latach Razz ), ale nie dało rady. Geeez, jak to jest ich wersja pseudohistoryczna, to ja bardzo dziękuję. Seriously, wkurzają mnie.

Zaaaa to jestem niezwykle pozytywnie zaskoczona Agentami S.H.I.E.L.D. - czekam co tydzień Laughing
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Komnata Hotaru Strona Główna -> Oh God, we're not gonna have to hug or anything, are we? Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Następny
Strona 15 z 16

Skocz do: